• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sayın Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yaka Kartları, Yaka İsimlikleri, Yaka Kokartları

Yaka isimlikleri ve yaka kartları yapıldıkları malzemelere göre, yaka isimliği ve yaka karti şekillerine göre ve yakaya takılış şekline göre türlere ayrılır.

Yaka Kartları Çeşitleri ve Türleri

Kurumsallaşmanın hızla yaygınlaştığı günümüzde ister küçük işletmelerde isterse büyük kurumlarda çalışan sayısı önemli olmaksızın yaka kartı kullanımı çok önemli hale gelmiştir. Yaka isimlikleri farklı bir deyişle yaka kartları kurumların ön itibarını temsil eder müşterilerle ilk iletişimde kolaylık sağlar.  Yaka kartları ve yaka isimlikleri çok farklı malzemelerden yapılabilirler, bu ürünler çok çeşitlidirler. Yapıldıkları malzemelere göre ve kullanım şekillerine göre isimlendirilen yaka kartları tüm kurumların ön iletişimde gerekli önemli bir iş aparatıdır. Yaka isimlikleri konusunda 40 yılı aşan deneyimimizle sizlere bu alanda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaka kartları konusunda kötü bir sürpriz yaşayarak zor durumda kalmak istemiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz zira mesleğimizdeki 40 yıl bunun en önemli işaretidir. Yıllardır hem Türkiye’de hem de dünyada birçok otel, restaurant, cafe, fuar, etkinlik hizmeti, taşımacılık şirketleri, alanında birçok şirketle birlikte çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Kurumsal itibarınıza uygun yaka isimliği, yaka kartı üretmek bizim ana işimizdir. Şirketinizin logosuna, kurumsal kimliğine uygun fontlarda, tipografide ve pantone renginde yaka isimliği üretiyoruz.

Yaka İsimlikleri, Yaka Kartları Çeşitleri

Üretilen malzemeye göre Yaka Kartları şöyle sınıflandırabilir:

Metal yaka isimlikleri, metal malzemeden üretilmiştir. PVC yaka isimlikleri, pvc maddesinden üretilmiştir. Plastik Yaka kartları, plastik hammaddesinden üretilmiştir. Pleksi yaka kartı ya da Pleksi kesim yaka isimlikleri

Ayrıca kullanma şeklinde göre isimlendirilen Yaka Kartları da bulunmaktadır bunlar: Mıknatıslı Yaka isilikleri, İğneli Yaka Kartları şeklinde adlandırılabilir. Birisinde yaka kartları iğne ile tutturulurken diğerinde iğne ile yakaya tutturulmaktadır.

Şekillerine göre yaka isimlikleri, Oval yaka kartı, Kubbeli Yaka Kartları, Kubbeli Yaka isimlikleri, Pencereli yaka kartları, Pencereli yaka isimlikleri, Dikdörtgen yaka kartları ve Serbest stil yaka kartları şeklinde isimlendirilmektedir. Yaka isimlikleri mercekli de olabilmektedir. İsim değiştirilebilen yaka kartları çok işlevseldir. Metal yaka kartı isimliği, küçük boy yaka kartı, büyük boy yaka kartı, Serigrafi baskılı yaka kartı, serigrafi baskılı yaka kartları, Lazer kesim yaka kartı, Lazer kesim yaka isimliği şeklinde ifade edilebilen tüm çeşitlerimiz için Sayın Reklam’ı arayabilirsiniz.

 

Büfe yaka kartı, kafe yaka kartı, restoran yaka kartı, otel yaka kartı, eczane yaka kartı, fuar yaka kartı, hostes yaka kartı, muavin yaka kartı, kaptan yaka kartı, host yaka kartı, güvenlik yaka kartı, servis personeli yaka kartı, görevli yaka kartı gibi tüm yaka isimliği ve yaka kartı ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Profesyonel iş, kaliteli ve ekonomik üretim 40 yıllık iş tecrübesi Sayın Reklam’dadır.

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834