• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sayın Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yaka Kartları, Yaka İsimlikleri, Yaka Kokartları

Pleksi yaka kartları, pleksiglas yaka isimlikleri kullanışlıdır, ekonomiktir, sağlamdır. Pleksi dilimize İngilizce Plexiglass, Plexi kelimesinden geçmiştir.

Pleksi yaka kartları ve pleksi yaka isimlikleri piyasada çok kullanılan yaka kartları ve yaka isimlikleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler neden çok tercişh edilmektedir? Çünkü pleksi denilen madde renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cama benzeyen saydam ve yarı saydam olabilen kolay işlenebilen, kesilmesi, delinmeli, tasarlanması, biçimlendirilmesi kolaylıkla yapılabilen hafif bir plastik yapıdır. Pleksi yaka kartları ya da pleksi yaka isimlikleri şöyle yapılmaktadır: Pleksi malzeme genellikle 1,5-2 5mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur ve bu levhalar 90 °C sıcaklıkta ya da 90 °C - 115 °C de ısıtılarak yumuşatılır. 

Plexi, Pleksi veya pleksiglass  yaka kartları, pleksi yaka isimlikleri dediğimiz malzemenin temel özellikleri şöyledir:

Pleksi yaka kartlarının ışık geçirgenliği yüksektir. Kenarları keskin değildir ve yaralanmalara sebep olmaz. Ürettiğimiz Pleksiglas yaka isimlikleri  iklim şartlarına karşı dirençlidir. Renk olarak solmaz, esnek yapısı vardır kolay kırılmaz.  firmanız yaka pleksi yaka isimliği ve pleksi yakartı iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Pleksiglass yaka kartı aslında pleksi kelimesi ingilizce Plexi kelimesinden dilimize geçmiştir, İngilizce'deki kullanımı Plexiglass şeklindedir.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   278 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.79664.8159
Euro5.58855.6109