• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sayın Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yaka Kartları, Yaka İsimlikleri, Yaka Kokartları

Yaka isimliği örnekleri ve yaka isimliği modellerine ne şekilde olmaktadır? Yaka isimliği ve yaka kartları modellerinde standart var mıdır?

Yaka isimliği örnekleri modelleri

Yaka isimlikleri firmanız ve çalışanlarınız için önemlidir. Çünkü onlar dışa bakan yüzünüzdür, bu kartlardaki hatalar imajınıza gölge düşürür. Sayınreklam sektöründeki 40 yıllık tecrübesi ile yaka kartı, yaka isimlikleri ve yaka kokartları üretiminde özelleşmiş imalat yapan bir firmadır. İstediğiniz yaka isimliklerinizi, istediğiniz ebatta, istediğiniz sayıda ve boyutta üretebiliriz. Yaka isimlikleri örneklerimizi ÜRÜNLERİMİZ sekmesinden inceleyebilirsiniz. Örnek yaka isimliği isteğinizi bize bildirebilirsiniz. Metal, plastik, pleksi veya plastik yaka isimlerinizi isteğinize göre üretiyor istediğiniz zamanda firmanıza zamanında teslim ediyoruz.

Yaka isimlikleri örnekleri nerede?

Yaka isimliği ihtiyacınız var ama nasıl bir yaka isimliği tasarlatacağınız konusunda kafanızda soru işaretleri varsa bazı yaka isimlikleri, yaka kartları örneklerini internet sitemizde ÜRÜNLERİMİZ sekmesi altındaki yaka isimlikleri galerilerinde bulabilirsiniz. Yaka kartları örnekleri kurumsal renklerinize, pantonenize ve logonuza uygun olarak, ekonomik ve kaliteli bir şekilde üretilir, istediğiniz şekilde mıknatıslı, iğneli olarak teslim edilebilir. Pleksiglas, plexi, pleksi şeklinde söylenen yaka isimlikleri yanında metal yaka isimlikleri ve metal yaka kartları örneklerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz model ve şekillerdeki yaka kartı örneklerimizi incelemek için lütfen ÜRÜNLERİMİZ sayfasını ziyaret ediniz.

Otel, Cafe, Restaurant, Fuar, Etkinlik yaka kartları ve yaka isimlikleri örnekleri

Restoranlarınız, kafeleriniz, Otelleriniz, Taşımacılık şirketleriniz, Kongre, Konferans ve Seminerler için ihtiyacınız olan yaka kokartı örneklerini de bizde bulabilirsiniz. Yaka isimlikleri ihtiyaçlarınız için de kırk yılı aşan tecrübemize ve deneyimimize güvenebilirsiniz. Bu sektöre yıllardır hizmet eden bir firma olarak, İstanbul, Beyoğlu, Cihangir adresimizde üretimize devam ediyoruz. Gerek ülkemizde gerekse uluslararası birçok kurumsal firma ile çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bizim işmiz yaka kartları, yaka isimlikleri ve yaka kokartlarıdır. Yaka kartlarınız için özel kesimler yapabiliyor, yaka isimlikleriniz istediğiniz malzemeden yapılabilir. Ürettiğimiz kartları, isimlikleri uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yaka isimliği Örnekleri, yaka kartları modelleri örnekleri

Yaka isimlikleri birçok malzemeden üretilmektedir. Şirketiniz için ihtiyacınız olan çalışan yaka isimliklerini pleksi, pleksiglas, metal malzemelden, oval, mercekli ve düz olarak üretebiliriz. Yaka isimlikleri metal mıknatıslı veya iğneli olabilmektedir. Daha çok yaka isimliği, yaka kartı örneği görmek için web sayfamıza bakabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yaka isimliği örneklerinde dikkat edilecek hususlar

Yaka isimliği örneklerimize bakarak, tasarlayacağınız çalışan kartlarınızın nasıl olacağına karar verebilirsiniz. Yaka isimliği ve yaka kartları için standart bir şablon olmayıp firmaların, şirketlerin isteğine göre üretim yapılmaktadır. Yaka kartı yaptırırken, kurumsal olmasına, kullanışlı olmasına, sağlam, şık ve zarif olmasına dikkat edilmelidir. Yaka isimlikleri pahalı ürünler olmadıkları için fiyatları pek sorun olarak görülmemektedir.

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   221 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.79664.8159
Euro5.58855.6109