• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sayın Reklam San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yaka Kartları, Yaka İsimlikleri, Yaka Kokartları

Kokart Nedir?

Kokart Nedir? Nereden Satın Alınır?

Kokartın tarihi 8. yüzyıla kadar dayanır. Türk Dil Kurumu Sözlüğü'ne göre kokart:

"Belli bir topluluğa özgü olan işaret" demektir.

Kokart, 

Yabancı dillerde satin ribbon, coccarde, cockate, badge holde, ribbons, kokarde, escarapela, coccarda gibi anlamlara gelmektedir.

Saten Yaka Kokartı

Saten Yaka kokartları : Ticari anlamda kullanılan kokartlar genellikle, özel günler, açılışlar, yıldönümleri, etkinlikler, organizasyonlar, tanıtım ve her türlü anma günlerinde yakaya takılan ürünlerdir. 

Kokartlar, çeşitli etkinlikler dolayısı ile yakaya takılarak kullanılan, üzerinde o etkinliğin logosu, logo type'ı, yazısı, işareti veya resmini taşıyan, saten kumaş kurdeleden ya da kartondan yapılmış, o etkinliğe katılan kişileri belirten ve o etkinlik anısına kullanılan nesnedir.

Kokartların kullanım alanı çok yaygındır. İşyeri açılışı veya etkinlikleri, fuar açılışları, seminerler, konferanslar, sempozyumlar, şirket, dernek veya bazı gurupların özel gün toplantıları, bayramlar, çeşitli kutlama ve anma toplantıları, diploma töreni, yaş günü kutlamaları, okul balosu, düğün töreni gibi bir çok etkinlikte kokart kullanılmaktadır.

Kokart satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Kokart kumaşları kaliteli olmalıdır.

Renkler pantoneye uygun olmalıdır.

Kokart-ribbon-kurdela imalatı ekonomik olmalıdır.

Zamanında teslim edilmelidir.

Kokartlar pahalı olmadığı için fiyatından ziyade katilesine  bakılmalıdır. Zira ucuz işçilik dolayısıyla yakalara takılan kokartların düşmesi, işinizin, etkinliğinizin basit görünmesine sebep olur.

Kokart Bul

Kokartlarınızı Sayın Reklam'dan temin edebilirsiniz.

Kedi güzellik yarışmaları, köpek güzellik yarışmaları


Kokartlar kediler için düzenlenen güzellik yarışmalarında yine köpekler için düzenlenen güzellik ve yetenek yarışmalarında katılan kedi ve köpeklere ve onların sahiplerine, dereceye girenlere özgü yapılabilmektedir.

At yarışları kokartları, binicilik müsabakaları kokartları, atlıspor kulüpleri kokartları

At yarışları ve binicilik müsabakalarında, atlıspor kulüplerimize özel olarak binicilik kokartları tasarlanmaktadır. Hepsi özel ve özgün olarak üretilen özel kurdele-kurdela imalatımız sizlerin hizmetindedir. Best in show kokartları, şampiyonluk - champions kokartları, dereceye girenlere kokart üretimi için firmamızın 40 yıllık tecrübesine, işçiliğine güveniniz.

kokart indirimi, kurdele-kurdela indirimi

Yaka kokartlarımız adete bakılmaksızın aynı özen ve itina ile üretilip siparişler size teslim edilir. Yüksek adetli alımlarda indirim yapılabilmektedir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33925.3606
Euro6.08656.1109